agencja human ad

human ad czyli agencja. Grupa nie tylko współpracowników, ale też przyjaciół, dla których reklama to znacznie więcej niż praca. To wyzwanie cel, istota... życia. Są wśród nas "starzy wyjadacze" i "młodzi gniewni". Współpracujemy również - o czym wspomnieć wypada - z najlepszymi w polskiej branży reklamowej twórcami i producentami.Pięć faktów

  1. Działamy od 1998 roku.

  2. Powstaliśmy w wyniku życiowej decyzji kilku osób z doświadczeniem w pracy w dużych agencjach sieciowych.

  3. Zatrudniamy 8 osób.

  4. Oferujemy usługi reklamowe z zakresu ATL i BTL (z lekkim naciskiem na Below The Line) i działania promocyjne począwszy od doradztwa marketingowego, poprzez kreację, identyfikację wizualną, sesje zdjęciowe i nagraniowe, po nadzór produkcji.

  5. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie jest naszą renomą i dużym atutem.

Zespół

Konkretne projekty wymagają konkretnych osób. Klient otrzymuje od nas zespół ludzi składający się z accounta prowadzącego projekt, copywritera czuwającego nad tym co odbiorca zobaczy i usłyszy w reklamie oraz art directora kreującego stronę wizualną przedsięwzięcia. Nad całym zespołem czuwa dyrektor kreatywny nadzorujący caąokształt projektu.

co robimy...

Oferujemy usługi reklamowe z zakresu ATL i BTL (z lekkim naciskiem na Below The Line) i działania promocyjne począwszy od doradztwa marketingowego, poprzez kreację, identyfikację wizualną, sesje zdjęciowe i nagraniowe, po nadzór produkcji. Organizujemy również eventy oraz imprezy integracyjne dla firm.kilka interesujących liczb...

  • 48 godzin - tyle zajęło nam wyprodukowanie skomplikowanych materiałów reklamowych: od telefonu Klienta - poprzez projekt ze wszystkimi fazami akceptacji - aż do finalnego wyprodukowania.Dotykając "gorących" jeszcze materiałów, Klient nie mógł wciąż uwierzyć, że jest to możliwe.

  • 25 sesji zdjęciowych dla dużego międzynarodowego Klienta. Zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy je w ciągu 2 dni. I nie były to proste fotografie packshotowe, lecz pełne plany zdjęciowe z modelami, stylistami i aranżacją przestrzeni.

  • 1 miejsce zajęliśmy wśród (...) agencji startujących w przetargu do budżetu reklamowego dzia³u human resources jednego z największych polskich Reklamodawców. Wyeliminowaliśmy między innymi cieszącą się ogromnym prestiżem (przez wielu uważaną nawet za najbardziej kreatywną... któż to może być?) sieciową agencję reklamową..